Наразі всі говорять про термомодернізацію. А що це таке?

Термомодернізація – це ряд заходів, які допомагають знизити енергоспоживання будинком та підвищити рівень комфорту мешканців водночас. А чи замислювались ви над тим, що саме треба зробити, щоб зменшити рахунки?

  • перехід на індивідуальне опалення?
  • утеплення?
  • заміна вікон?
  • чи щось інше?

Можливі різні варіанти, але необхідно пам’ятати важливу річ – утеплення допомагає зменшити втрати тепла будинком, а економія досягається шляхом регулювання системи опалення.

Так все ж таки, з чого почати?

Спеціалісти радять почати з енергоаудиту. Енергоаудит – це комплексне обстеження будинку, у результаті якого ви отримаєте рекомендації до необхідних заходів, терміну їх окупності та порядку їх впровадження. Після отримання результатів енергоаудиту можна починати:

  1. Встановлення лічильника (платимо за те, що споживаємо).
  2. Регулюємо систему опалення.

Встановлення індивідуального сучасного теплового пункту із погодним регулюванням.

Що це таке?

Це обладнання, яке дозволяє споживати будинку необхідну йому кількість тепла в конкретний період та забезпечувати будинок гарячою водою.

А скільки я зможу заощадити?

Ви зможете знизити споживання тепла до 30%.

Увага! Усі житлові будинки, у яких встановлено гідравлічний елеватор, не мають можливості регулювання

Встановлення балансувальних клапанів на стояках

Що це таке?

Це прилади, які дозволяють кожному стояку отримувати необхідну йому кількість тепла. Окрім того, встановлення балансувальних клапанів дає змогу уникнути розбалансування системи опалення будинку вцілому та вирішити проблему холодних або занадто гарячих стояків.

А скільки я зможу заощадити?

Ви зможете знизити споживання тепла до 10%.

Увага! Наразі системи опалення майже у всіх будинках є розбалансованими. Кожне втручання в систему опалення, що не передбачено проектом (таке, як заміна та перенос радіаторів у квартирі, збільшення їх кількості, підключення гідравлічної теплої підлоги), призводить до розбалансування системи опалення всього будинку.

Встановлення радіаторних терморегуляторів на кожному радіаторі

Що це таке?

Це прилади, які дозволяють кожній кімнаті отримувати необхідну їй кількість тепла.

А що це мені дасть?

Ви зможете встановлювати індивідуальну температуру у кожній кімнаті, яка буде автоматично підтримуватися терморегулятором.

Скільки я зможу заощадити?

Ви зможете знижити споживання тепла до 20%.

Увага! Наразі майже кожен радіатор обладнаний тільки ручними кранами, які можна використовувати лише для відключення радіатора.

Заміна теплового пункту + встановлення балансувальних клапанів + встановлення радіаторних терморегуляторів дозволить зменшити споживання тепла будинком, а отже знити витрати на опалення до 60%.

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 2 Середній рейтинг: 3.5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here