Клуб Енергоефективності

Про Клуб Енергоефективності

Клуб Енергоефективності – це неформальне комунікаційне середовище, покликане сприяти тематичному діалогу між відповідальними агентами змін: владою, бізнесом, третім сектором, програмами міжнародної підтримки та українськими громадянами.

Місія Клубу полягає у налагодженні широкого розуміння можливостей та переваг розумного споживання енергоресурсів.

Особливість зустрічей Клубу в тому, що кожна тема (присвячена конкретним аспектам підвищення енергоефективності в житловому секторі, промисловості, чи бюджетній сфері) розглядається багатосторонньо та максимально практично.

Партнери та учасники Клубу Енергоефективності сходяться в тому, що брак комунікації і, відповідно, брак розуміння та пов’язана з ними міфотворчість, постають чи не найбільшими загрозами на шляху реалізації великої реформи житлово-комунального господарства та підвищення енергоефективності української економіки.

Ініціаторами Клубу є Держагентство з енергоефективності, міжнародні компанії Henkel, Danfoss та Громадянська мережа «ОПОРА».

Контакти

З питань партнерства, участі у Клубі та додаткової інформації звертайтесь до Миколи Кузіна: 050 014 8257, nik.kuzin@brandcom.com.ua