1. Пырков В. В. Гидравлическое регулирование систем отопления и охлаждения: Теория и практика. — К.: ДП «Такі справи», 2010. — 304 с.: ил.
ISBN 978-966-7208-56-1.

В книзі розглянуто ідеальні та робочі витратні характеристики клапанів різного конструктивного виконання. Розроблені методики підбору регулювальних клапанів з урахуванням їхніх авторитетів. Оцінено вплив дросселя та замикальної ділянки вузла обв’язки теплообмінного пристрою на потокорозподіл терморегулятором. Проаналізовано вплив теплообмінних пристроїв, трубопроводів, насосів на роботу терморегуляторів, клапанів ручного та автоматичного регулювання. Представлені основні аспекти конструювання систем, їхнього балансування та економічна оцінка автоматизації. Видання призначено для проєктувальників, експлуатаційників, наукових працівників та студентів.

Гидравлическое регулирование систем отопления. - 2-е изд_2010

 

2. Пырков В. В. Современные тепловые пункты. Автоматика и регулирование. – К.: ДП«Такі справи», 2008.– 252 с.: ил.
ISBN 978-966-7208-47-9

Представлені схеми приєднання інженерних систем будівель до теплової мережі. Розглянуто ідеальні та робочі витратні характеристики регулювальних клапанів різного конструктивного виконання. Розроблені методики їхнього підбору з урахуванням викривлення витратних характеристик. Проаналізовано теплогідравлічний взаємовплив обладнання індивідуального теплового пункту та інженерних систем будівель. Наведено загальну інформацію про сучасне обладнання індивідуальних теплових пунктів. Представлені основні аспекти економічної ефективності автоматизації теплових пунктів. Видання призначено для проєктувальників, експлуатаційників, наукових працівників та студентів.

Пырков В. В. Современные тепловые пункты. Автоматика и регулирование.

 

3. Пирков В. В. Особливості проектування сучасних систем водяного опалення К.: II ДП «Такі справи», 2003. — 176 с. — іл. 
ISBN 966-96222-0-4

В книжці приведені загальні відомості про сучасні системи водяного та водогліколевого опалення. Розглянуто роботу систем з терморегуляторами, автоматичними регуляторами перепаду тиску та регуляторами витрати теплоносія, перепускними клапанами, мембранними розширювальними баками, насосами із змінною частотою обертання та ін. Дані основні аспекти конструювання систем. Викладено гідравлічний розрахунок систем із забезпеченням рекомендованого потокорозподілення терморегуляторів. Наведені методи розрахунку і підбору основного обладнання. Призначено для проектувальників, науковців та студентів спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція». Автор Пирков Віктор Васильович, канд. техн. наук, доцент кафедри «Теплогазопостачання та вентиляції».

Особливості проектування сучасних систем водяного опалення

 

4. Шафлик В. Современные системы горячего водоснабжения. К.: ДП ИПЦ «Такі справи», 2010,– 316 с.: ил.
ISBN 978-961-7208-60-8.

Проаналізовані властивості води та вимоги до неї при використанні в системах гарячого водопостачання. Представлена математична модель розбору гарячої води споживачами в багатоквартирних житлових будинках з використанням теорії стохастичних процесів. Наведені методи та приклади розрахунку системи гарячого водопостачання з термостатичними циркуляційними клапанами в режимі циркуляції та в режимі термодезінфекції. Представлена інформація щодо централізованих та індивідуальних джерел теплозабезпечення систем гарячого водопостачання, обладнання та трубопроводів. Книга призначена для проектувальників, експлуатаційників, наукових співробітників та студентів.

4. Шафлик В. Современные системы горячего водоснабжения.

 

5. Пырков В. В. Особенности современных систем водяного отопления. — К.: II ДП «Такі справи», 2003. — 176 с. — ил.
ISBN 966-96222-7-1

Наведена загальна інформація про сучасні системи водяного та водогліколевого опалення. Розглянуто роботу систем з терморегуляторами, автоматичними регуляторами перепаду тиску та регуляторами витрати теплоносія, перепускними клапанами, мембранними розширювальними баками, насосами зі змінною частотою обертання тощо. Висвітлено основні аспекти конструювання систем. Представлено гідравлічний розрахунок систем із забезпеченням рекомендованого потокорозподілення терморегуляторів. Наведені методи розрахунку та підбору основного обладнання. Призначено для проектувальників, науковців та студентів спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція». Автор Пирков Віктор Васильович, канд. техн. наук, доцент кафедри «Теплогазопостачання та вентиляції».

Пырков В. В. Особенности современных систем водяного отопления.

 

6. Пырков В. В. Электрические кабельные системы отопления. Энергетическое сопоставление. – К.: ООО “Медиа-Макс”, 2004. – 88 с. – ил.

Наведені загальні відомості щодо застосувань у світі електричних кабельних нагрівальних систем опалення. Представлені основні санітарно-гігієнічні, економічні та екологічні відмінності цих систем при техніко-економічному обґрунтуванні проєктних рішень. Розглянуто загальні відомості про європейську методику енергетичного співставлення інженерних систем будівель. Розраховані енергетичні показники водяних систем опалення з централізованим та індивідувідуальним теплопостачанням, електричних систем опалення прямого та акумуляційного принципів дії, а також комбінації водяних та електричних систем опалення. Представлені приклади енергетичного співставлення водяних систем опалення з електричними системами опалення. Видання призначено для проектувальників, викладачів та студентів спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція», індивідуальних забудовників та власників житла. Автор Пирков Віктор Васильович, канд. техн. наук, доцент, радник з науково-технічних питань «ДЕ-ВІ Україна» та «Данфосс ТОВ».

Пырков В. В. Электрические кабельные системы отопления. Энергетическое сопоставление.
Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 1 Середній рейтинг: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here