Представники компанії «Данфосс ТОВ» взяли участь у програмі «Дні Данії у Львові», що проходила з 23 вересня по 7 жовтня 2016 року з ініціативи Посольства Данії в Україні за підтримки Львівської міської ради.

Із заходів, що відбувалися у ході програми, львів’яни змогли більше дізнатися про данські цінності та соціальні стандарти, а також зрозуміти, чому міжнародні експерти вважають Данію однією з найщасливіших країн світу.

Експерти й практики з Данії, що долучаються до розробок муніципальних рішень у сфері енергоефективності, поводження зі сміттям і водокористуванням, поділилися з учасниками своїм досвідом та представили передові рішення проблем екології міст та технології «розумного» життя. П’ять данських компаній-технологічних лідерів – Danfoss, Grundfos, Per Aarslef, Eurowater і Kamstrup, – розповіли про реалізовані успішні проекти в Данії, Східній Європі та в Україні.

Експерти Данфосс
Експерти Данфосс

Андрій Берестян, директор з маркетингу та продажу компанії «Данфосс ТОВ», у своїй презентації «Інноваційні рішення Danfoss у скороченні споживання енергії в будівлях» ознайомив учасників форуму з діяльністю компанії Danfoss в Україні. «Danfoss є розробником енергоефективних технологій та продуктових рішень, що сьогодні актуальні для всіх країн. Україна в цьому плані – країна з великим потенціалом, тому тут «Данфосс ТОВ» веде активну просвітницьку кампанію у засобах масової інформації, спрямовану не лише на фахівців з енергоефективності, а й на населення. Також фахівці компанії проводять багаторічну роботу з приведення профільної української нормативної бази у відповідність до європейських стандартів і беруть активну участь у розробці нової редакції будівельних норм щодо електричних кабельних систем опалення, систем водопостачання та каналізації, систем опалення, вентиляції та кондиціювання», – підкреслив Андрій Берестян.

Компанія «Данфосс ТОВ», спільно з партнерами в області теплової ізоляції, реалізує комплексні проекти термомодернізації житлових будинків по всій Україні. Андрій Берестян представив учасникам форуму ряд проектів термомодернізації будівель у різних містах України та показав у цифрах досягнуту реальну економію теплової енергії, отриману після проведення заходів з термомодернізації цих об’єктів.

Програма «Дні Данії у Львові» зібрала посадовців муніципалітетів, активних громадян та представників бізнесу зі всієї України, зацікавлених у підвищенні життєвого рівня в своїх містах.

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 0 Середній рейтинг: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here