Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – одна з найуспішніших компаній концерну Henkel за показниками прибутковості та динаміки розвитку в усьому світі.

Сайт: http://teplodim.info/ru

«Хенкель Баутехнік (Україна)» – товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями, яке було зареєстровано в Україні в 1998 році. Компанія виробляє високоякісні продукти на ринку, які представлені готовими системами облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, а також системами влаштування підлоги, гідроізоляції та гідрофобізації. Задля задоволення потреб найвибагливіших клієнтів «Хенкель Баутехнік (Україна)» постійно вдосконалює свою продукцію.

Хенкель Баутехнік (Україна)» є визнаним експертом з питань комплексної термомодернізації. Фахівці технічного відділу компанії працюють в законотворчих групах заради встановлення високих стандартів галузі згідно з європейськими нормами енергоефективності в цілому. Окрім цього, «Хенкель Баутехнік (Україна)» проводить відкриту роз’яснювальну роботу з громадськістю, бере участь у профільних семінарах, виставках, міських днях енергоефективності на регулярній основі тощо. Все це сприяє підвищенню обізнаності населення щодо шляхів більш ощадливого використання енергоресурсів.

Одним з напрямків системної роботи компанії спільно з її партнерами є збільшення обізнаності ОСББ щодо енергозбереження. Він реалізується за допомогою проведення семінарів для ОСББ. Прикладом проведеної роботи є реалізація в минулому році соціального проекту під назвою «Безкоштовні енергоаудити для ОСББ», а також проведення обстеження 70 багатоквартирних будинків. Компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» вдалося налагодити співпрацю з 10 ресурсними центрами по всій території України, забезпечивши їх навчальними і демонстраційними матеріалами з термомодернізації. Слід відмітити, що у рамках співробітництва з Агентством Держенергоефективності було проведено 471 семінарів в районних державних адміністраціях по всій Україні. Компанія розуміє важливість інформування населення, зокрема про державну програму компенсації відсотків за кредитами на енергоефективне обладнання.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» гарантує впевненість у якісному результаті з системами утеплення Ceresit Ceretherm завдяки виробничим лініям європейського зразка, постійному контролю якості та європейській сертифікації продукції. Наразі матеріали компанії забезпечили територію утеплення ЖКГ України сумарною площею, яка дорівнює 50 тис. кв. м.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» приділяє увагу й комплексному соціально-освітньому проекту «Хенкель Академія», який спрямований на підвищення якості освіти випускників навчальних закладів професійно-технічної освіти і вищої школи. На даний момент компанією відкрито 27 ресурсних центрів, які спеціалізуються на підготовці фахівців у рамках проекту.

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 0 Середній рейтинг: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here