Представники «Данфосс ТОВ» взяли участь у VII Всеукраїнському Форумі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що відбувся у Львові 20-21 жовтня 2016 року. Основним завданням Форуму є створення якісної комунікаційної платформи для обміну досягненнями та можливостями досягнення змін у галузі житлового господарства між представниками ОСББ, влади, бізнесу та експертної спільноти.

Традиційно Форум ОСББ відвідують найуспішніші та найпрогресивніші керівники ОСББ, ресурсних центрів та Асоціацій ОСББ з усіх областей України, керівники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних організацій й громадського сектору та представники бізнесу. Однак VII Форум відвідала значна кількість представників новостворених ОСББ, яких за 2016 рік стало значно більше завдяки змінам у законодавстві.

Андрій Берестян
Андрій Берестян

Андрій Берестян, директор з маркетингу та продажу, компанії «Данфосс ТОВ» зазначив під час виступу: «Я радий бачити на VII Всеукраїнському Форумі ОСББ не лише активістів та постійних учасників, але й багато нових облич! Це означає, що рух ОСББ набирає обертів в Україні. Вражений тим, що сьогодні в Україні вже створено понад 25 тисяч ОСББ, оскільки декілька років тому їх кількість ледве сягала 10 тисяч. ОСББ долучаються до процесу термомодернізації, а відтак, наша держава стає більш енергоефективною. І ми в Danfoss активно підтримуємо цей рух, зокрема інформаційно. Тож на цьому форумі ми демонструємо відеоролики, що наочно ілюструють процес термомодернізації, яка сприяє енергозбереженню в багатоквартирних будинках».

Учасники Форуму мали можливість ознайомитися із досвідом досвідчених голів ОСББ та дізнатися про сучасні енергоефективні рішення. У рамках заходу відбулися дискусії на актуальні теми щодо правових аспектів діяльності ОСББ та стану енергоефективності у сфері ЖКГ. Також учасникам Форуму була запропонована екскурсія до ОСББ «Оберіг», яке має успішний досвід роботи з підвищення енергоефективності житлового будинку.

Організаторами та партнерами VII Всеукраїнського Форуму ОСББ виступили: Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Міжнародна фінансова корпорація (IFC), ТОВ з іноземними інвестиціями «Данфосс ТОВ», ПАТ «Кредобанк», ТзОВ «Снєжка-Україна» Група компаній «Sniezka».

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 1 Середній рейтинг: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here