Про проект

Вартість опалення та гарячого водопостачання лягла тягарем на сімейний бюджет. Великі комунальні платежі за ці послуги є результатом надмірного використання енергії, як теплової, так і електричної. Причина – Ваш будинок побудовано без належної уваги до економії енергії, оскільки остання була завжди дешевою. Сьогодні ж її вартість висока і подальше зростання неминуче.

Значення термомодернізації багатоповерхового або приватного будинку полягає в енергоефективних заходах, які значно скорочують енергоспоживання. Як результат – навіть при неминучому збільшенні вартості енергоносіїв оплата за комунальні послуги зменшується, а їх якість покращується. Термомодернізація складається з кількох етапів: додаткове утеплення будинку з обов’язковою модернізацією системи опалення. У більшості випадків утеплення без модернізації системи опалення не дає позитивного результату в економії і навіть навпаки – може призвести до збільшення енергоспоживання. Також під час термомодернізації модернізують системи освітлення та гарячого водопостачання.

Термомодернізація потребує фінансових затрат. Але, при повному виявленні всіх проблем будинку та виборі правильного шляху їх усунення, термомодернізація зменшує плату за комунальні послуги, і ця економія значно перевищує початкові фінансові затрати.

 

Сайт створено за підтримки:

Контакти

З питань роботи порталу thermomodernisation.org, публікації матеріалів, партнерства тощо звертайтесь за електронною поштою: thermomodernisation@gmail.com