Для енергоефективного будівництва, використання регенеративних енергій та менеджменту водних ресурсів REHAU постійно вирішує екологічні та економічні задачі майбутнього.

Тел.: +38 (044) 467 77 10
Email: kiev@rehau.com
Сайт: https://www.rehau.com

Безмежні можливості полімерів

Для енергоефективного будівництва, використання регенеративних енергій та менеджменту водних ресурсів REHAU постійно вирішує екологічні та економічні задачі майбутнього. Компетентність та інноваційність допомогли REHAU стати лідером серед постачальників систем, послуг та рішень з полімерів у галузях будівництва, автомобілебудування та індустрії. Завдяки поєднанню високих показників розвитку та децентралізованій організації збуту та сервісного обслуговування наша міжнародна група належить до ТОП-постачальників на ринку. Високий професіоналізм у розробці та виробництві матеріалів, а також захоплення безмежним потенціалом корисності полімерних матеріалів стали основними передумовами успіху марки класу “преміум” по всьому світу.

Філософія

З часу свого заснування компанія REHAU прагнула відкривати нові області використання індивідуальних рецептур полімерних матеріалів. Наш девіз: замінювати традиційні матеріали більш ефективними полімерними матеріалами та за допомогою креативних системних рішень пропонувати нашим клієнтам додаткову цінність при використанні.

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 0 Середній рейтинг: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here