Основною метою Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” є підвищення енергетичної безпеки України через удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності, збільшення інвестицій в енергетичний сектор.
Проект USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” робить свій вагомий внесок у розвиток енергетичних проектів USAID в Україні. Проект USAID підтримує діяльність у сфері енергоефективності для досягнення загальних цілей та завдань енергетичного сектору України, у тому числі інтеграції з енергетичним законодавством Європейського Союзу. Крім того, важливим завданням Проекту USAID є значне скорочення викидів парникових газів, які є результатом неналежного використання енергетичних ресурсів на місцевому рівні.

Тел.: +38 044 596 59 60
Email: info@merp.org.ua
Сайт: http://www.merp.org.ua/

Напрямки діяльності

1. Удосконалення регуляторної та правової бази для енергоефективності та чистої енергії;
2. Сприяння енергетичному плануванню, інвестиціям у енергоощадні технології та застосування відновлюваних джерел енергії;
3. Розвиток потенціалу урядових та неурядових організацій щодо енергоефективності, відновлюваних джерел та зменшення викидів;
4. Підвищення потенціалу Уряду України для розробки та впровадження стратегій низьковуглецевого розвитку.

Міста-партнери

Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Оцініть статтю:
[Всього оцінок: 1 Середній рейтинг: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here